HISENSE RB5B280SSWC vgradni hladilnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Skrijte svežino v notranjost, eleganco pa pustite zunaj. Serija vgradnih aparatov Hisense prihrani prostor in se lahko popolnoma vgradi v vašo omarico kar zagotavlja eleganten in sodoben videz. Popolnoma izkoristi prostor v vaši kuhinji, nikoli pa vam ne bo treba skrbeti, da videz hladilnika ne bi ustrezal celotnemu slogu vašega doma.
Značilnosti izdelka
- Inovativna tehnologija Total No Frost, ki je naprednejša od običajnega odmrzovanja
- ConnectLife - Upravljajte hladilnik od koder koli
- Metal-Tech Cooling - Uživajte v enakomerno porazdeljenem zraku
- Višina: 193,2 cm ; Širina: 54 cm ; Globina: 54,5 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Poraba energije | 148 kWh |
| Posebnosti | ConnectLife, Metal-Tech Cooling |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 10 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 76 L |
| Prostornina hladilnega dela | 208 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 6 kg/24 h |
| Globina | 54.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 193.2 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 34 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 54 cm |
| Energijski razred | C (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Tip tečajev | Fiksni tečaj |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |


