Vgradni plinski žar ELITE G5 - Grandhall
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Vgradni plinski žar ELITE G5 - Grandhall je vrhunska izbira za profesionalno peko na prostem. Njegova robustna zasnova in napredne funkcije zagotavljajo dolgoletno zadovoljstvo.
Značilnosti izdelka
- Robustna zasnova in napredne funkcije za profesionalno peko na prostem.
- Enostavna montaža z vključenimi navodili poenostavi čiščenje.
|
|
Vgradni plinski žar ELITE G5 |
Popestrite poletna druženja z našo ponudbo elegantnih zunanjih žarov Grandhall. S prostorno površino za peko na žaru, termometrom za nadziranje temperature in vzdržljivo konstrukcijo je kot nalašč za organizacijo večjih srečanj. Rešetke iz litoželeza ustvarjajo čudovite sledi na žaru in pomagajo pri ustvarjanju tistega žar okusa, ki ga vsi obožujemo. Zasnovan je za zabavo na prostem in dodajanje karakterja vašemu dvorišču ali terasi. Vžgite ga, zberite svoje najdražje in se prepustite zabavi!
|
Lastnosti:
|
Dimenzije žara:
|
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Grandhall |
|---|---|
| Barva | Srebrna |
| Globina | 65.6 cm |
| Višina | 50.1 cm |
| Število gorilnikov | 5 |
| Tip žara | Plinski |
| Širina | 87.6 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | THE OLD COM B.V. |
|---|---|
| Naslov | TOLSTRAAT 17 A, 7482DC HAAKSBERGEN |
| E-pošta | info@theoldcom.eu |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/nega_pohistva_web?fr=sMTcxNTEwNjk4OTQ |
















