BOSCH SBH4ECX28E XXL vgradni pomivalni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Serie 4 - Popolnoma vgradni pomivalni stroj - 60 cm - XXL, Vario hinge drsni tečaj. Temeljito sušenje za posodo, ki se težko suši. Na testu preverjena higienska kakovost. Flex košare. VarioDrawer: zdaj vaš pomivalni stroj odlikuje visoka stopnja prilagodljivosti.
Značilnosti izdelka
- ExtraDry: možnost izredno temeljitega sušenja za posodo, ki se težko suši.
- Košare Flex Basket: prilagodljiva in praktična rešitev za enostavno polnjenje.
- Potrjena visoka zaščita proti virusom v programu ECO 50 °C in še višja zaščita proti virusom v programu Intenzivno 70 °C
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 4:30 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 54 kWh |
| Poraba vode na cikel delovanja | 9,0 L |
| Barva | Siva |
| Košarica za jedilni pribor | Ne |
| Globina | 55 cm |
| Višina | 87 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | AquaStop |
| Število košar | 3 |
| Število pogrinjkov | 14 |
| Število programov | 6 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 42 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


