LG DB597TXS vgradni pomivalni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Pomivalni stroj je 20 % učinkovitejši od tradicionalnih modelov razreda A, kar omogoča večji prihranek energije. Zahvaljujoč drsnim tečajem se popolnoma vgradi v kuhinjo, sistem QuadWash™ pa s štirimi razpršilnimi ročicami poskrbi, da voda doseže vsak kotiček posode. Funkcija TrueSteam™ z več curki pare razkuži posodo, odstrani trdovratno umazanijo in poskrbi za sijaj kozarcev.
Značilnosti izdelka
- Prihranite več energije: LG pomivalni stroj je 20 % učinkovitejši od tradicionalnih pomivalnih strojev razreda A
- Sistem QuadWash™: 4 razpršilne ročice z večsmernim gibanjem omogočajo, da voda doseže vsak kotiček posode
- TrueSteam™ Steam: Več curkov pare razkuži posodo, raztopi trdovratno umazanijo in poskrbi za sijaj kozarcev
Pomivalni stroj QuadWash™
Razred A-20%
![]()
TrueSteam™
![]()
QuadWash™
![]()
EasyRack™ Plus
LG ThinQ™
![]()
Tako močan, tako tih
Zasnovali smo ga tako, da je zmogljiv, a hkrati čim bolj tih.
![]()
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | LG |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 6:45 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 44 kWh |
| Posebnosti | TrueSteam™, QuadWash™, EasyRack™ Plus |
| Poraba vode na cikel delovanja | 9,5 L |
| Barva | Siva |
| Košarica za jedilni pribor | Ne |
| Globina | 55 cm |
| Višina | 82 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Da |
| Število košar | 3 |
| Število pogrinjkov | 14 |
| Število programov | 10 |
| Hitri program | Da |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost | 43 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Naslov | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn |
| E-pošta | gpsr@lge.com |
| Spletna stran | https://www.lg.com |
| Navodilo | https://www.lg.com/global/support/cedoc/cedoc# |


