XGIMI MoGo 4 Laser laserski prenosni projektor z Google TV
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
XGIMI MoGo 4 Laser je kompaktni prenosni projektor z napredno trojno lasersko tehnologijo, ki zagotavlja osupljivo sliko v 1080p ločljivosti, 550 ISO lumnov svetilnosti in 110% BT.2020 barvnega obsega. Vgrajena baterija omogoča do 2,5 ure predvajanja, z dodatnim stojalom pa do 5 ur. Ima 360° nastavljivo stojalo, samodejno ostrenje in keystone korekcijo. Vgrajeni Harman Kardon zvočniki, Google TV z licenciranim Netflixom ter kreativni svetlobni filtri ustvarjajo edinstveno vzdušje kjerkoli.
Značilnosti izdelka
- Osupljiva slika v 1080p ločljivosti s 550 ISO lumnov svetilnosti in 110% BT.2020 barvnega obsega.
- Brezhibna povezljivost z Google Cast, HDMI, USB, Wi-Fi in Bluetooth 5.1.
- Enostavna samodejna prilagoditev zaslona za ostro in pravilno sliko.
MoGo 4 Laser
Prenosni laserski projektor Google TV 1080p z baterijo
![]()
Vrhunsko ga poganja tehnologija s tremi laserji
S tehnologijo trojnega laserja se vaši filmi spremenijo iz temnih v bleščeče – s svetlimi belimi, globokimi črnimi odtenki in epsko jasnostjo barv.
![]()
120-palčni velikanski zaslon
Vaš domači kino je prispel
Kompaktna velikost
Zabava na dlani. MoGo 4 je velikosti termovke za kavo, a ima veliko večjo moč.
![]()
Mini daljinski upravljalnik
Z mini daljinskim upravljalnikom se lahko premaknete s filmskega platna na zabavo in nazaj.
Zaščita leč
Zaščita leče, odporna na praske in prah, zagotavlja, da vaš projektor projicira.
Magnetni filtri
Uživajte v siju svojega osebnega sončnega zahoda, lunine pokrajine, sanjske osvetlitve ali valovitega ugodja.
![]()
![]()
![]()
*Pri projektorju MoGo 4 Laser so priloženi 4 magnetni filtri: Sunset, Dreamscape, Lunar in Ripple.
Klik, klik, BUM
Preoblikovanje prostora še nikoli ni bilo preprostejše. Samo namestite magnetni ustvarjalni filter na objektiv in začnite s posebnim razpoloženjem.
Pomahaj, preklopi, vau!
Za spreminjanje vsebine pomahnite z roko v 30 cm od objektiva – daljinski upravljalnik ni potreben.
3 možnosti napajanja
Sprostite neomejeno igro
![]()
Vgrajena baterija 71 Wh omogoča do 2,5 ure videa v eko načinu ali do 6 ur predvajanja glasbe.
PowerStand stojalo z napajanjem, ki ga je moč kupiti posebej, omogoča do 5 ur predvajanja videa.
Projektor podpira tudi napajanje 65W iz polnilne baterije.
360° univerzalno vrtenje
Povlecite, nagnite in predvajajte
![]()
Vgrajeno stojalo z obračanjem 360° omogoča projiciranje kamorkoli, tudi na strop.
Zabava za vse
Vaši priljubljeni, vgrajeni
Prinesite filmske uspešnice v svojo spalnico z vgrajenima storitvama Google TV in Netflix, ki sta vgrajeni v projektor. Brez namestitve, brez težav, samo vklopite in se nastavite.
![]()
Oglejte si brez napora
Prilagodi se vsakemu prostoru
Brezhibna povezljivost
Vsa vrata, ki jih potrebujete
Google Cast, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth 5.1
![]()
Način ambientalne svetlobe
Ujemite svoje razpoloženje
Zvočniki Harman Kardon
Začuti zvok
550 ISO lumnov
Večji, boljši, svetlejši
Bodite veliki in drzni! Doživite osupljive slike z izjemno svetlostjo na MoGo z ogromnim zaslonom do 120 palcev (322 cm).
![]()
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | XGIMI |
|---|---|
| Kontrast | 1100:1 |
| Globina | 96,5 mm |
| Višina | 207,6 mm |
| Vhodi | HDMI ARC, USB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, USB-C za napajanje |
| Glasnost (Eco/običajno) | <28 dB pri 1 m |
| Teža | 1,32 kg |
| Širina | 96,5 mm |
| Operacijski sistem | Android TV |
| Barva | Srebrna |
| Ločljivost | Full HD (1920 x 1080) |
| Pametna televizija SMART | Google TV |
| Tehnologija | DLP |
| Največja diagonala slike | 508cm (200'') |
| Garancija | 2 leti |
| Svetilnost (ISO) | 550 |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | XGIMI Technology Co Ltd |
|---|---|
| Naslov | A4 / TianFu Software Park, Hi-Tech Zone, 610096 Chengdu |
| E-pošta | service-eu@xgimi.com |
| Navodilo | https://helpcenter.xgimi.com/hc/en-gb |
