HISENSE FV191N4AW2 zamrzovalna omara
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Zagotavlja prave pogoje, da ostane hrana dlje sveža in hranljiva, saj v zamrzovalniku ni ledu ali zmrzali, kar pomeni, da vam ni treba izgubljati časa z odtaljevanjem. Ogromni predali zamrzovalnika Big Box zagotavljajo dovolj prostora za shranjevanje večjih kosov, kot so torte ali kosi mesa. Zahvaljujoč prosojnemu dizajnu lahko enostavno vidite, kaj je v notranjosti, stranski ročaji pa olajšajo rokovanje.
Značilnosti izdelka
- Total No Frost zagotavlja prave pogoje, da ostane hrana dlje sveža in hranljiva
- Ogromni predali zamrzovalnika Big Box zagotavljajo dovolj prostora za shranjevanje večjih kosov
- Popoln nadzor nad funkcijami zamrzovalnika s preglednim, lahko dostopnim LED zaslonom
- Višina: 143,4 cm ; Širina: 55,9 cm ; Globina: 61,4 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Poraba energije | 205 kWh |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 155 L |
| Barva | Bela |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 8 kg/24 h |
| Globina | 56.2 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Višina | 143 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 41 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 55 cm |
| Energijski razred | E (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje GSI, trgovina na debelo in drobno d.o.o |
|---|---|
| Naslov | Hrvaška ulica 4 , 1000 Ljubljana |
| E-pošta | gs@gorenje.si |
| Spletna stran | https://si.hisense.com/ |
| Navodilo | https://si.hisense.com/ |
| Dokumenti proizvajalca |


