PHILIPS TAB7807 zvočnik soundbar
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Izjemna moč in jasnost zvoka z udarnimi basovskimi toni globokotonca.
- Brezžična povezava omogoča enostavno prilagoditev jakosti basa.
- Navdušujoč tridimenzionalni zvok z Dolby Atmos izboljšuje filmsko in glasbeno doživetje.
Vrhunski zvok vseh epskih trenutkov
Ta izjemen 3.1-kanalni Soundbar s tehnologijo Dolby Atmos ustvarja valove virtualnega 3D-zvoka in vaše doživetje poslušanja ponese na novo raven. Brezžično povezljiv 20-cm nizkotonec reproducira mogočne globoke tone, kakršne si vaša predstavnostna vsebina tudi zasluži.
3.1-kanalni sistem: 6 vgrajenih akustičnih enot, zmogljiv 20-cm (8'') nizkotonec
Med sproščanjem ob najljubših melodijah ali med igranjem iger s švigajočimi laserji se boste s tem 3.1-kanalnim Soundbarom in močnim, brezžičnim 20-cm (8'') nizkotoncem potopili v akcijo z udarnim zvokom.

Dolby Atmos. Kinematografski zvok
Trije kanali poustvarijo višino in globino, s čimer ustvarijo navidezni tridimenzionalni prostorski zvok. Občutite dramatično dogajanje, ki se odvija nad vami in okoli vas – naj bodo to vesoljska plovila, ki vam švignejo nad glavo, ali množica v areni.

Dva nagnjena zvočnika za širši zvok
Razširite zvok! Dva dodatna visokotonca na straneh Soundbara razširita zvok in omogočata jasno razločevanje glasbenih instrumentov. Vsak instrument v orkestru boste slišali natančno, kot bi bili zares v dvorani.

Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Philips |
|---|---|
| Globina | 106 mm |
| Višina | 65 mm |
| Širina | 800 mm |
| Barva | Črna |
| Multiroom audio | Ne |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 310 W |
| Zvočni sistem | 3.1 |
| Povezava | 1 x HDMI izhod, 1 x HDMI vhod, AUX, Bluetooth, Digitalni optični, USB |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | TP Vision Europe B.V. |
|---|---|
| Naslov | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam |
| E-pošta | Anh.Le@tpv-tech.com |
| Spletna stran | https://tv-sound-monitors.philips.com/s/?language=sl |
| Navodilo | https://www.philips.si/c-w/podpora.html |
