SKU
1724652
ELECTROLUX EOF3H40X vgradna pečica
359,00 €
od
12.15 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
Preverite zalogo
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
V pečici 600 SurroundCook® se vse, od hrustljavo pečenega piščanca do krhkih beljakovih poljubčkov, speče enakomerno. Naša pečica poskrbi, da je notranja temperatura vseskozi enakomerna, ker ventilator omogoča kroženje zraka in toplote. Tako vam ni treba več obračati jedi ali nastavljati položaja pekača.
Značilnosti izdelka
- Uživajte v enakomernem pečenju z Multilevel. Dodaten grelec pomeni, da lahko enakomerno pečete na treh stopnjah
- AquaClean - Ni treba, da je čiščenje po kuhanju zahtevno, pečica se čisti s pomočjo vlage
- Natančne nastavitve s pomočjo našega LED prikazovalnika programske ure
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,93 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,81 kWh |
| Prostornina pečice | 72 L |
| Barva | Inox |
| Čiščenje pečice | AquaClean |
| Globina | 56.8 cm |
| Višina | 59.4 cm |
| Vodila | Žična vodila |
| Število priloženih pekačev | 2 |
| Vgrezni gumbi | Da |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 59.4 cm |
| Energijski razred | A |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |


