Zaposlitev in kariera

Podjetje Harvey Norman se ponaša z več kot 300 trgovinami po celem svetu, kjer svoje kupce opremimo z vsem, kar potrebujejo za sodoben dom. Na slovenskem trgu smo prisotni že od leta 2002, ko smo odprli prvo poslovalnico v Ljubljani. Zaradi velike priljubljenosti so se ljubljanski poslovalnici kmalu pridružile trgovine v Kopru, Novem mestu, Celju in v Mariboru. Leta 2013 smo odprli tudi spletno trgovino, s katero smo ponudbo še bolj približali kupcem.

Podjetje Harvey Norman odlikuje pozitivno naravnana ekipa ljudi, ki svoje delo opravljajo s strastjo in željo, da bi svojim kupcem ponudili samo najboljše. V svoje vrste vedno z veseljem povabimo samozavestne, prodajno usmerjene in dinamične posameznike, ki jih vodi želja po premagovanju izzivov, obenem pa so motivirani za delo v ekipi.

Zaposlenim v našem podjetju nudimo:

  • Dinamično in hitro razvijajoče se delovno okolje
  • Pozitivno usmerjeno delovno klimo
  • Veliko možnosti dolgoročnega kariernega razvoja

Zaradi vztrajnega razvoja podjetja pogosto iščemo nove sodelavce, zato skrbno spremljajte našo spletno stran in družabna omrežja, kjer objavljamo oglase za odprta delovna mesta!

Prodajalec / blagajnik (m/ž) na oddelku pohištva

OPIS DELOVNEGA MESTA

V naši trgovini v Celju imamo prosto delovno mesto:

KAJ PRIČAKUJEMO

- najmanj IV. stopnjo izobrazbe,
- poznavanje asortimana
- visoko stopnjo samostojnosti, prilagodljivosti in predanosti delu,
- veselje do dela z ljudmi, urejenost, komunikativnost,
- usmerjenost k rezultatom in želja po uspehu.

KAJ NUDIMO

- odlično plačilo,
- urejeno in stimulativno delovno okolje
- dodatno pokojninsko zavarovanje,
- možnost osebnega in kariernega razvoja,
- pridobivanje novih znanj in delovnih izkušenj

Pogodba bo sklenjena za določen čas z možnostjo sklenitve pogodbe za nedoločen čas.

Kako se prijavite na razpis:
Kandidati, zainteresirani za to delovno mesto se lahko prijavijo do 25.06.2017 izključno preko portala Moje delo.