Zaposlitev in kariera

Podjetje Harvey Norman se ponaša z več kot 300 trgovinami po celem svetu, kjer svoje kupce opremimo z vsem, kar potrebujejo za sodoben dom. Na slovenskem trgu smo prisotni že od leta 2002, ko smo odprli prvo poslovalnico v Ljubljani. Zaradi velike priljubljenosti so se ljubljanski poslovalnici kmalu pridružile trgovine v Kopru, Novem mestu, Celju in v Mariboru. Leta 2013 smo odprli tudi spletno trgovino, s katero smo ponudbo še bolj približali kupcem.

Podjetje Harvey Norman odlikuje pozitivno naravnana ekipa ljudi, ki svoje delo opravljajo s strastjo in željo, da bi svojim kupcem ponudili samo najboljše. V svoje vrste vedno z veseljem povabimo samozavestne, prodajno usmerjene in dinamične posameznike, ki jih vodi želja po premagovanju izzivov, obenem pa so motivirani za delo v ekipi.

Zaposlenim v našem podjetju nudimo:

  • Dinamično in hitro razvijajoče se delovno okolje
  • Pozitivno usmerjeno delovno klimo
  • Veliko možnosti dolgoročnega kariernega razvoja

Zaradi vztrajnega razvoja podjetja pogosto iščemo nove sodelavce, zato skrbno spremljajte našo spletno stran in družabna omrežja, kjer objavljamo oglase za odprta delovna mesta!

Prodajalec / blagajnik (m/ž) na oddelku avdio-video in računalništvo

OPIS DELOVNEGA MESTA

V naši trgovini v Novem mestu imamo prosto delovno mesto

Kandidatkam in kandidatom nudimo:

  • odlično plačilo,
  • urejeno in stimulativno delovno okolje
  • možnost osebnega in kariernega razvoja,
  • pridobivanje novih znanj in delovnih izkušenj,
  • dodatno pokojninsko zavarovanje.

Od kandidatk in kandidatov pričakujemo:

  • najmanj IV. stopnjo izobrazbe,
  • poznavanje asortimana,
  • visoko stopnjo naravnanosti na potrebe kupca,
  • izrazit smisel za prodajo,
  • visoko stopnjo samostojnosti, prilagodljivosti in predanosti delu,
  • veselje do dela z ljudmi, urejenost, komunikativnost,
  • usmerjenost k rezultatom in želja po uspehu.

Pogodba bo sklenjena za določen čas z možnostjo sklenitve pogodbe za nedoločen čas.

Kako se prijavite na razpis:

Kandidati, zainteresirani za to delovno mesto se lahko prijavijo do 9.7.2017 izključno preko portala Moje delo.

Prihrani 5€ ob nakupu
nad 50€
Would you like to be one of the first to receive exclusive information about the latest collections, offers and events from our store? Then just subscribe to our free newsletter now and get a voucher to the value of 5 € for your next purchase in our Online-Shop.