SKU
1702587
SONY BRAVIA KD32W800P1AEP Android TV sprejemnik
349,99 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.85 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Sony BRAVIA KD32W800P1AEP je 80-cm (32'') Android TV s HD Ready zaslonom, ki ponuja funkcije pametne televizije, kot so dostop do aplikacij, glasovno iskanje in podpora za Google Assistant. Ponuja tudi HDR za izboljšan kontrast in barvno natančnost ter ClearAudio+ za boljšo kakovost zvoka.
Značilnosti izdelka
- Direct LED tehnologija zagotavlja izboljšan kontrast in barvno natančnost.
- Pametna televizija z operacijskim sistemom Android TV omogoča dostop do aplikacij in glasovno iskanje.
- Podpira HDR10 za bolj kontrastno sliko.
- Vgrajen Chromecast za enostavno prenašanje vsebin na zaslon.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Sony |
|---|---|
| Globina s stojalom | 189 mm |
| Poraba energije HDR | 32 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 32 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 468 mm |
| Teža | 5 kg |
| Širina | 733 mm |
| Diagonala zaslona | 80 cm (32'') |
| Procesor | Bravia Engine |
| Operacijski sistem | Android TV |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 10 W |
| Ločljivost | HDready (1366 x 768) |
| Pametna televizija SMART | Android TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | Direct LED |
| Tip | LCD TV |
| Razmik VESA | 200 x 100 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Audio, Stereo |
| Funkcije | Bluetooth povezava, Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Snemanje na USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 2 x USB, 3 x HDMI, CI PLUS reža, Digitalni optični izhod, RJ45 |
| Energijski razred | F (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 50/60 Hz |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Sony Belgium, bijkantoor van Sony Europe B.V. |
|---|---|
| Naslov | Da Vincilaan 7-D1, B-1935 Zaventem |
| Spletna stran | https://www.sony.si/ |
| Navodilo | https://www.sony.si/electronics/support |

