ASKO W1094W pralni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
ASKO W1094W je pralni stroj, zasnovan na Švedskem in testiran za 20 let uporabe. Ima kapaciteto polnjenja 9 kg ter 14 programov za enostavno in učinkovito pranje. Zaradi tehnologije Steel Seal™ je stroj izjemno higieničen, medtem ko Quattro Construction™ zmanjšuje hrup in vibracije, tudi pri največji hitrosti ožemanja - 1400 vrtljajev na minuto.
Značilnosti izdelka
- Higiensko jekleno tesnilo za vrata - 95% manj bakterij z našo edinstveno rešitvijo vrat *
- Quattro konstrukcija 1.0 - Profesionalna zasnova za zanesljivo in dolgotrajno delovanje
- Edinstveni sistem Active Drum™, ki zagotavlja optimalno čiščenje in nego tkanin
Preizkušeno za 20 let zanesljive uporabe
Zasnovano in preizkušeno za dolgo življensko dobo - 20 let zanesljive uporabe **
** To ne predstavlja nobenega zagotovila ali jamstva za trajnost naše prodajne serije izdelkov v obdobju 20 let.
Steel seal™
*Tradicionalna gumijasto tesnilo zadržuje umazanijo in bakterije, vendar pralni stroji ASKO s sistemom Steel Seal™ to težavo odpravijo. Odstranitev gumijasto tesnilo in zagotavlja higienično pranje z 95 % manjšo rastjo bakterij, kar je potrdil neodvisni inštitut. Sistem Steel Seal™ prav tako povečuje vzdržljivost in olajša nalaganje ter razkladanje perila.V primerjavi s tradicionalnimi pralnimi stroji z gumijastim tesnilom. Neodvisno testiranje: Mikrobiologija Avberšek (Slovenija).**
Quattro Construction™ 1.0
![]()
Quattro Construction™ 1.0 podjetja ASKO zmanjšuje hrup in vibracije med pranjem in ožemanjem. Štirje blažilci prenašajo vibracije bobna na osnovno ploščo, kar omeji močna nihanja in zmanjša obrabo. Konstrukcija, nameščena neposredno na osnovno ploščo, znatno zmanjšuje vibracije tudi pri visokih hitrostih vrtenja.
Notranji in zunanji boben iz nerjavečega jekla
![]()
Pralni stroji ASKO uporabljajo visokokakovostno nerjaveče jeklo tako za notranji kot zunanji boben, v nasprotju s cenejšimi modeli, ki imajo plastične dele, ki privlačijo umazanijo in se hitro starajo. Ta material omogoča višje hitrosti ožemanja, prenaša visoke temperature in pomaga razkuževati stroj, s čimer zagotavlja vrhunsko zmogljivost, higieno in vzdržljivost.
Para
![]()
Pralni stroj ASKO ima program parne razkužitve, ki omogoča učinkovito pranje občutljivih tkanin pri hladnih ali nizkih temperaturah z dodajanjem pare pred glavnim ciklom pranja. Para prav tako omogoča osvežitev oblačil brez vidnih madežev, popolnoma brez uporabe detergenta.
Aqua Safe™ system
![]()
Aqua Safe™ je napreden varnostni sistem za vodo, ki vključuje tako robustno konstrukcijo, kot sta PEX dovodna cev in varjena posoda iz nerjavnega jekla, kot tudi pametne sisteme, kot so črpalka proti blokadi (Anti Block™), senzor Aqua Detect in zaščita pred vdorom vode v stanju pripravljenosti.Steel Seal™ - tesnjenje vrat brez gumijastega mehaNotranji in zunanji boben iz nerjavečega jekla. Zaščita pred prekomernim polnjenjem z vodo, Odtočna črpalka, Anti Block™ Dovodna cev PEX, Najdaljši čas za odvzem vode
Povezljivost
Aplikacija ConnectLife omogoča pametno upravljanje vaših pralnih in sušilnih naprav v realnem času. Omogoča hitro povezovanje prek Bluetootha, oddaljeno in glasovno upravljanje, prilagodljive in ekskluzivne programe ter samodejne posodobitve programske opreme. Uporabniki prejemajo potisna obvestila o zaključku programov, opozorila in vzdrževanje, hkrati pa imajo neposreden dostop do navodil za uporabo in odpravljanja težav. Uživajte v funkcijah, kot so nastavitve samodejnega doziranja, personalizirano upravljanje programovin vodeni nasveti-vse zasnovano za pametnejše, učinkovitejše in bolj priročno pranje perila.
Active Drum™
![]()
Vsi pralni stroji ASKO imajo edinstveni sistem Active Drum™, ki zagotavlja optimalno čiščenje in nego tkanin. Dvigalke v obliki peščene ure usmerjajo perilo proti bolj nežnemu sredinskemu delu bobna ter učinkovito odstranijo večje delce, kot so umazanija in gramoz, do večjih lukenj na robu bobna.
Sensi Save 2.0
![]()
Sensi Save 2.0 je okolju prijazna inovacija podjetja ASKO, ki prilagaja program pranja glede na velikost obremenitve in vrsto tkanine. Ta tehnologija omogoča pralnim strojem ASKO, da zagotavljajo čudovito čisto perilo ob uporabi čim manjše količine vode in energije. Prav tako prihrani čas, saj program pranja traja le toliko, kolikor je potrebno.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Asko |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:31 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 38kWh |
| Posebnosti | Steel seal™, Quattro Construction™, Active Drum™ |
| Poraba vode na cikel delovanja | 35 L |
| Teža | 75 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 57 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Zašcita pred prelivom |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 72 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Asko Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Sockerbruksgatan 3, SE-531 40 Lidköping |
| Spletna stran | https://si.asko.com/ |
| Navodilo | https://si.asko.com/navodila-za-uporabo |
| Dokumenti proizvajalca |



