Barski stol MATADOR
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Mikrofibra in vezano usnje zagotavljata udobje ter eleganten videz in trpežnost.
- Stabilna zasnova s podporo za noge za dodatno udobje med sedenjem.
Barski stol MATADOR
Barski stol z vzmetenim in oblazinjenim sediščem. Okvir barskega stola je narejen kvadratnih cevi dimenzije 25x25 mm in je prašno lakiran v črni barvi. Ima oporo za noge. Sedišče in hrbtišče sta oblazinjena v 100% poliestrsko mikrofibro, podloga je narejena iz robustnega vezanega usnja in mikrofibre. Osnova sedišča je vezana plošča. Hrbtišče in sedišče sta prešita, šivan rob je poudarjen.
Maksimalna nosilnost: 120 kg.
Dodatne dimenzije:
- Višina sedišča: 74 cm
- Globina sedišča: 40,5 cm
Tehnične lastnosti
| Globina | 56 cm |
|---|---|
| Višina | 111 cm |
| Material | Mikrotkanina |
| Širina | 46 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
