Dekorativna rastlina BLOSSOMTREE S
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Dekorativna rastlina BLOSSOMTREE S je nežno oblikovan cvetlični dodatek, ki prostoru doda pridih elegance in naravne svežine.
Značilnosti izdelka
- Roza rastlina v loncu iz plastike je elegantna in privlačna izbira za dom.
Dekorativna rastlina BLOSSOMTREE S
Dekorativna rastlina BLOSSOMTREE S je umetni cvetlični aranžma v obliki drevesca z razvejanimi stebli in nežnimi rožnatimi cvetovi, postavljena v elegantnem črnem lončku. Njena kompaktna, a razkošna oblika omogoča postavitev na mize, police ali tla, kjer ustvari izrazit dekorativni poudarek. Idealna izbira za popestritev domačih ali poslovnih prostorov, kjer želite dodati naravni pridih brez potrebe po vzdrževanju. Njena vsestranskost omogoča enostavno kombiniranje z drugimi dekorativnimi elementi in prispeva k prijetnemu ambientu.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Jolipa |
|---|---|
| Barva | Roza |
| Globina | 20 cm |
| Višina | 50 cm |
| Material | Plastika |
| Vrsta rastline | Rastline v loncu |
| Širina | 20 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | JOLIPA BVBA |
|---|---|
| Naslov | RUE DE LA FORET(BL) 5, 7522 TOURNAI |
| Spletna stran | https://www.jolipa.com/ |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/nega_pohistva_web?fr=sMTcxNTEwNjk4OTQ |


