SKU
1711784
Fotelj DILLON
169,00 €
259,00 €
56.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Fotelj DILLON združuje brezčasen videz in sodobno obliko, kar zagotavlja dolgotrajno uporabo. Kombinacija sodobnosti in udobja omogoča, da kos odlično dopolnjuje vsak življenjski prostor.
Značilnosti izdelka
- Pletena tkanina za dolgotrajno udobje in eleganten videz.
Fotelj DILLON
|
Lastnosti:
|
Dimenzije:
|
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Barva | Bež |
|---|---|
| Globina | 72 cm |
| Višina | 79 cm |
| Material | Pletena tkanina |
| Širina | 66 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |






