SKU
1736879
Fotelj ELMONT
259,00 €
469,00 €
86.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 54 cm |
|---|---|
| Višina | 80 cm |
| Višina sedišča | 45 cm |
| Širina | 71 cm |
| Barva | Rjava |
| Globina | 75 cm |
| Material | Blago |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |







