SKU
1711788
Fotelj GLADSTONE
498,99 €
869,00 €
od
10.93 €
/mesec
Razdeli na do 60 obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Fotelj GLADSTONE združuje brezčasno estetiko in funkcionalnost, zaradi česar je idealen kos za vsak dom. Prefinjen videz in trpežnost omogočata, da se kos odlično obnese v vsakem domu.
Značilnosti izdelka
- Prešita pletena tkanina za najvišjo kakovost udobja.
- Sodobno oblikovan fotelj.
Fotelj GLADSTONE
|
Lastnosti:
|
Dimenzije:
|
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 58 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 43 cm |
| Barva | Bež |
| Globina | 88 cm |
| Višina | 74 cm |
| Material | Pletena tkanina |
| Širina | 81 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |











