SKU
Garderobna omara LEON 3D
Garderobna omara LEON 3D
359,00 €
439,00 €
od
12.15 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Stanje zaloge
Na zalogi
Opis izdelka
Klasično oblikovana garderobna omara LEON nudi več kot dovolj prostora za shranjevanje sezonskih oblačil in modnih dodatkov. Omaro LEON odlikujeta kvalitetna izdelava in dolga življenjska doba. Funkcionalno zasnovana omara je opremljena s priročnimi ročaji, policami, dvema predaloma in celopostavnim ogledalom.
Značilnosti izdelka
- Garderobna omara ima klasično odpiranje in zapiranje vrat.
- Iveral omogoča trpežnost in enostavno vzdrževanje omare.
- Omara vključuje pet polic, obešalno palico in dva predala.
Prednosti garderobne omare LEON:
- Izredno trpežen in kakovosten material je nezahteven za vzdrževanje in enostaven za čiščenje.
- Detajli zasnovani in izdelani z veliko preciznostjo.
- Celopostavno ogledalo na vratih omare.
- 5 polic za shranjevanje že vključenih v ceno.
- Dva priročna predala v spodnjem delu omare.
Garderobna omara LEON je prava izbira, če:
- … potrebujete veliko prostora za shranjevanje oblačil in modnih dodatkov.
- … želite imeti pregledno organizirano garderobo.
- … ste ljubitelji klasičnega oblikovanja.
- … želite kakovostno omaro, ki vam bo dobro služila vrsto let.
Barva: Bela, sivi hrast in artisan hrast.
Tehnične lastnosti
| Globina | 54 cm |
|---|---|
| Globina omare | 51 - 60 cm |
| Višina | 205 cm |
| Material | Iveral |
| Ogledalo | Ne |
| Širina | 127 cm |
| Mehko zapiranje | Ne |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |

