HISENSE 32A4Q Smart TV sprejemnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Hisense 32A4Q je 80-cm (32'') HD pametni TV z ločljivostjo 1366 × 768 in tehnologijo DLED. Opremljen je z operacijskim sistemom VIDAA, Dolby Audio in DTS Virtual:X za izboljšano zvočno izkušnjo. Ponuja Game Mode, Noise Reduction, Wi-Fi, 2 HDMI in 1 USB vhod ter podporo za DVB-T2/S2/C. Kompakten in eleganten, idealen za manjše prostore.
Značilnosti izdelka
- Barvna natančnost in kontrast za prijetno gledanje v manjših prostorih.
- Enostavno upravljanje z operacijskim sistemom VIDAA z globalnimi in lokalnimi aplikacijami.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Globina s stojalom | 186 mm |
| Poraba energije HDR | 40 kWh/1000h |
| Poraba energije SDR | 27 kWh/1000h |
| Višina s stojalom | 479 mm |
| Teža | 3,8 kg |
| Širina | 726 mm |
| Diagonala zaslona | 80 cm (32'') |
| Operacijski sistem | VIDAA Smart OS |
| Barva | Črna |
| Izhodna moč zvoka (RMS) | 12 W |
| Ločljivost | HDready (1366 x 768) |
| Pametna televizija SMART | Smart TV |
| TV tuner | 1 x DVB-T2/C/S2 |
| Vrsta zaslona | Direct LED |
| Tip | LCD TV |
| Razmik VESA | 200 x 100 mm |
| Avdio lastnosti | Dolby Audio, DTS surround, Stereo, Surround |
| Funkcije | Časovni izklop, Predvajanje iz USB, Teletekst, Zrcaljenje slike |
| Vhodi & izhodi | 1 x Digitalni optični, 1 x Ethernet, 1 x USB 2.0, 2 x HDMI, 3,5mm izhod za slušalke, CI PLUS reža |
| Energijski razred | F (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
| Izvorno osveževanje slike | 50/60 Hz |

