SKU
1741211
HISENSE BIM325GI63DBG vgradna mikrovalovna pečica
339,00 €
359,00 €
od
11.47 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
3-5 dni (preverite)
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Aqua Cleaning omogoča enostavno čiščenje mikrovalovne pečice. Samodejno odmrzovanje zagotavlja optimalne rezultate. Otroška zaščita poskrbi za varnost najmlajših.
Značilnosti izdelka
- Aqua Cleaning - Enostavno čiščenje mikrovalovne pečice
- Optimalni rezultati z napredno funkcijo odmrzovanja
- Sodobna tipkovnica za čisto in urejeno nadzorno ploščo
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Hisense |
|---|---|
| Globina | 39,6 cm |
| Posebnosti | Crispy Grill |
| Višina | 38,6 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Barva | Črna |
| Moč | 900 W |
| Vrsta mikrovalovne pečice | Vgradna |
| Prostornina mikrovalovne pečice | 25 l |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |

