SKU
1723661
GORENJE GI6401BC indukcijska kuhalna plošča
279,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
13.63 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
3-5 dni (preverite)
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo pri dobavitelju.
Opis izdelka
Indukcijska kuhalna plošča GORENJE GI6401BC z upravljanjem na dotik je opremljena s časovnikom in funkcijo PowerBoost, ki zagotavlja dodatno moč, s čimer izboljša proces segrevanja in znatno skrajša čas. Kuhališče se ponaša tudi z novo 23-centimetrsko cono BigZone, ki je popolna rešitev za največje lonce in ponve. Cona je nameščena spredaj in tako priročnejša za uporabo.
Značilnosti izdelka
- Nova 23-centimetrska cona BigZone na Gorenjevih kuhalnih ploščah je popolna rešitev za največje ponve
- Izboljšajte svojo izkušnjo kuhanja z novim uporabniškim vmesnikom na dotik, za vsako posamezno kuhalno cono
- Funkcija PowerBoost zagotavlja dodatno moč
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Gorenje |
|---|---|
| Posebnosti | 23-centimetrska cona BigZone |
| Barva | Črna |
| Okvir plošče | Fasetiran rob spredaj |
| Globina | 52 cm |
| Povečana moč delovanja kuhališča (Boost) | Da |
| Grelna površina | 4x Indukcijsko kuhališče |
| Višina | 5.5 cm |
| Upravljanje plošče | Na dotik |
| Vrsta kuhalne plošče | Indukcija |
| Širina | 59.5 cm |
| Garancija | 5 let |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Gorenje,d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Partizanska cesta 12, 3320 Velenje |
| E-pošta | info@gorenje.si |
| Spletna stran | https://www.gorenje.si |
| Navodilo | https://si.gorenje.com/navodila-za-uporabo |
