SKU
Jedilni stol ALFREDO
Jedilni stol ALFREDO
99,00 €
33.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Jedilni stol ALFREDO prinaša modernost in funkcionalnost v vsak prostor. Je odličen za prijetno sedenje ob obrokih.
Značilnosti izdelka
- Žametno blago zagotavlja udobje in dolgotrajno uporabo stola.
- Enostavno čiščenje žametnega blaga in primeren za različne notranje stile.
Jedilni stol ALFREDO
Jedilni stol ALFREDO je moderen, ter udoben stol. Na prvi pogled lahko viidimo sedalni del iz kvalitetnega žametnega blaga v sivi ali kapučino barvi, s črnimi kovinskimi nogami. Ima mehko sedišče in hrbtišče s šivi, ki služijo modernemu izgledu.
![]()
Oglejte si še Raztegljivo jedilno mizo OHRID.
Tehnične lastnosti
| Barva noge | Črna |
|---|---|
| Globina | 40 cm |
| Višina | 88 cm |
| Material | Blago |
| Širina | 43 cm |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | A.L.F. UNO S.P.A. |
|---|---|
| Naslov | VIA S. PIO X 17, 31010 FRANCENIGO DI GALARINE |
| E-pošta | info@alfitalia.com |
| Navodilo | https://issuu.com/harveynormanslovenia/docs/nega_pohistva_web?fr=sMTcxNTEwNjk4OTQ |
