SKU
Jedilni stol MILANO SQUARE
Jedilni stol MILANO SQUARE
78,99 €
159,00 €
26.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Jedilni stol MILANO SQUARE združuje vrhunsko izdelavo in sodoben videz. Prefinjene linije dodajajo pridih elegance v prostor.
Značilnosti izdelka
- Blago omogoča udobje in trpežnost ter prefinjenost v dizajnu.
- Enostavno čiščenje blaga in eleganten dizajn dopolnjujeta različne notranje stile.
Jedilni stol MILANO SQUARE
Lastnosti in dimenzije:
- barva: različne barve
- material: blago MASSIMO
- noge: hrast
- širina stola: 52 cm
- globina stola: 61 cm
- višina sedišča: 49 cm
- globina sedišča: 49 cm
- višina hrbtišča: 92 cm
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 49 |
|---|---|
| Višina sedišča | 49 cm |
| Barva noge | Hrast |
| Globina | 61 cm |
| Višina | 92 cm |
| Material | Blago |
| Širina | 52 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
