SKU
Jedilni stol PIRAT
Jedilni stol PIRAT
119,00 €
39.67 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Jedilni stol PIRAT je izdelan iz kakovostnih materialov za dolgo življenjsko dobo. Njegova trpežnost omogoča brezskrbno uporabo vsak dan.
Značilnosti izdelka
- Blago zagotavlja udobje in trpežnost za vsakodnevno uporabo.
- Enostavno čiščenje blaga omogoča dolgotrajno vzdrževanje in primernost za različne notranje stile.
Jedilni stol PIRAT
Lastnosti:
- Širina: 47 cm
- Globina: 60 cm
- Višina sedišča: 48 cm
- Globina sedišča: 45 cm
- Višina: 89 cm
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 45 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 48 cm |
| Barva noge | Črna |
| Globina | 60 cm |
| Višina | 89 cm |
| Material | Blago |
| Širina | 47 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |

