SKU
Jedilni stol RIVA RN
Jedilni stol RIVA RN
159,00 €
53.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Jedilni stol RIVA RN dopolnjuje prostor s svojo elegantno zasnovo. Omogoča brezskrbno udobje za vse generacije.
Značilnosti izdelka
- Vodoodporno blago v usnjenem izgledu zagotavlja udobje in vzdržljivost.
- Vodoodporno blago omogoča hitro in enostavno čiščenje ter se poda različnim slogom notranje opreme.
Jedilni stol RIVA RN
|
Lastnosti:
|
Dimenzije:
|
Za več informacij vas vabimo v naše poslovalnice kjer vas bodo naši svetovalci brez dvoma pripeljali do prave rešitve za vašo dnevno sobo.
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 45 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 47 cm |
| Barva noge | Črna |
| Globina | 62 cm |
| Višina | 87 cm |
| Višina rokonaslona | 64 cm |
| Material | Blago v izgledu usnja |
| Širina | 55 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
