SKU
Jedilni stol RUMBA
Jedilni stol RUMBA
Od
59,89 €
129,00 €
20.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Jedilni stol RUMBA prinaša vrhunsko estetiko v jedilni prostor. Ponuja brezkompromisno udobje za vsak obrok.
Značilnosti izdelka
- Blago zagotavlja udobje in trajnost za dolgotrajno uporabo.
- Preprosto čiščenje blaga in primeren za različne sloge notranje opreme.
Jedilni stol RUMBA
Lastnosti:
- noge antracit barve
- blago
- barve: siva in antracit
Dimenzije:
- višina sedišča: 47 cm
- globina sedišča: 41 cm
- širina: 44 cm
- globina: 63 cm
- višina: 87 cm
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 41 |
|---|---|
| Višina sedišča | 47 cm |
| Globina | 63 cm |
| Višina | 87 cm |
| Material | Blago |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
