Jedilni stol SAKARI
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Jedilni stol SAKARI združuje sodoben videz in izjemno udobje s širokim sediščem in bočno ojačanim naslonjalom. Oblazinjen je z mehko, vodoodbojno žametno tkanino TITAN, kovinske noge pa poskrbijo za stabilnost in moderno estetiko.
Značilnosti izdelka
- Mehka žametna tkanina in kovina zagotavljata udobje ter trajnost.
- Mehka vododbojna tkanina zagotavlja enostavno čiščenje in usklajenost z različnimi stili notranje opreme.
Jedilni stol SAKARI
Lastnosti in dimenzije:
- Material: blago / kovina
- Barva: različne barve / črne noge
- Kombinacija trendov in funkcioalnosti.
- Mehka žametna ter vododbojna tkanina TITAN.
- Bočna ojačitev naslonjala za udobnejše sedenje.
- Široko sedišče.
Tehnične lastnosti
| Barva noge | Črna |
|---|---|
| Globina | 62 cm |
| Višina | 88 cm |
| Material | Blago |
| Širina | 54 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
