SKU
Jedilni stol ULM
Jedilni stol ULM
Od
24,90 €
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Jedilni stol ULM je primeren za različne sloge notranje opreme. Je odlična izbira za prijetno druženje in obedovanje.
Značilnosti izdelka
- Blago zagotavlja udobje in vzdržljivost pri dnevnem sedenju.
- Enostavno čiščenje blaga in primernost za različne sloge notranje opreme.
Tehnične lastnosti
| Barva noge | Črna |
|---|---|
| Globina | 51 cm |
| Višina | 98 cm |
| Material | Blago |
| Širina | 42 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
