SKU
Klubska miza PONT
Klubska miza PONT
349,00 €
od
11.81 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Klubska miza PONT je oblikovana za vse, ki cenijo prefinjen videz in uporabnost, kar omogoča vsakodnevno uporabo. Dodaja praktičnost in slog vsakemu interierju, ne da bi pri tem izgubila na funkcionalnosti in estetski vrednosti.
Značilnosti izdelka
- Iveralna plošča z lakiranim zaključkom ponuja eleganten videz.
- Sofisticiran dizajn se odlično ujema z modernimi interieri in lesenimi dodatki.
Klubska miza PONT
Lastnosti:
- Lakirana, iveralna plošča.
- Dva sestavna kosa.
- Raznovrstna uporaba.
Dimenzije:
- Širina: 100 cm
- Višina: 47 cm
- Globina: 74 cm
Tehnične lastnosti
| Globina | 74 cm |
|---|---|
| Višina | 47 cm |
| Material | Iveral |
| Širina | 100 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
