SKU
1703626
Komoda AMARIS
199,00 €
66.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
6-12 tednov
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Komoda AMARIS je idealen dodatek za vsak dom, kjer sta pomembna prostornost in estetska vrednost, ki ju ta komoda zagotavlja. Ponuja praktično in estetsko rešitev za shranjevanje, ki omogoča, da vaš prostor ostane urejen in eleganten za vsakdanjo uporabo.
Značilnosti izdelka
- Skupno 5 shranjevalnih prostorov različnih dimenzij.
- Iveralne plošče v črni barvi z visokim sijajem.
Komoda AMARIS
|
Lastnosti:
|
Dimenzije:
|
Za več informacij vas vabimo v naše poslovalnice, kjer vas bodo naši svetovalci brez dvoma pripeljali do prave rešitve za vašo dnevno sobo.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Barva | Črna/hrast |
|---|---|
| Globina | 39 cm |
| Predal | Da |
| Funkcija | Odpiranje na pritisk |
| Višina | 84 cm |
| Izdelano v | EU |
| Material | Iveral |
| Polica za odlaganje | Da |
| Širina | 89 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |




