SKU
1698319
Komoda DENVER
209,00 €
69.67 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Stanje zaloge
Na zalogi (zadnji kosi)
Opis izdelka
Komoda DENVER bo zapolnila zadnjo piko na i v vsakem prostoru, saj nudi veliko prostora za shranjevanje s štirimi praktničnimi izvlečnimi predali in dvojnimi vrati za katermi je nameščena prečna polica. Njena večnamenska uporabnost in praktičnost zagotavljata postavitev v katerem koli prostoru.
Značilnosti izdelka
- Praktična in večnamenska rešitev za shranjevanje v vsakem prostoru.
- Dimenzije komode so: širina 150 cm, višina 90 cm, globina 40 cm.
- Komoda ima štiri predale, dvoja vrata in dve polici.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Denver |
|---|---|
| Barva | Artisan hrast/truffle |
| Globina | 40 cm |
| Globina | 31 - 40 cm |
| Predal | Štirje predali |
| Višina | 76 - 100 cm |
| Material | Iveral |
| Polica za odlaganje | Da |
| Širina | 150 cm |

