SKU
Kuhinjski stol OLYMPIA
Kuhinjski stol OLYMPIA
139,00 €
46.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Kuhinjski stol OLYMPIA ponuja udobno sedenje in enostavno vzdrževanje zahvaljujoč oblazinjenju iz umetnega usnja. S svojim sodobnim videzom je odlična izbira za vsako kuhinjo ali jedilni kotiček.
Značilnosti izdelka
- Umetno usnje zagotavlja udobje in enostavno čiščenje ter dolgo življenjsko dobo.
- Umetno usnje omogoča enostavno čiščenje in se vključuje v različne stile notranje opreme.
Kuhinjski stol OLYMPIA
Lastnosti:
- višina sedišča: 48 cm
- višina hrbtišča: 87 cm
- material umetno usnje
Tehnične lastnosti
| Višina sedišča | 48 cm |
|---|---|
| Globina | 56 cm |
| Višina | 87 cm |
| Material | Umetno usnje |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |

