MIELE KS4383 DD EL prostostoječi hladilnik
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- DailyFresh - Ohranite svežino sadja in zelenjave do dvakrat dlje v prostornih predalih z idealno vlažnostjo
- DynaCool - Temperature ostanejo nespremenjene, saj ventilator zagotavlja odlično kroženje in porazdelitev hladnega zraka
- ComfortClean - Visokokakovostne police v vratih lahko enostavno očistite v pomivalnem stroju
- Višina: 185,5 cm ; Širina: 59,7 cm ; Globina: 67,5 cm
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Miele |
|---|---|
| Poraba energije | 98 kWh |
| Posebnosti | DailyFresh, DynaCool |
| Prostornina hladilnega dela | 399 L |
| Barva | Siva |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Globina | 67.5 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Ne |
| Višina | 185.5 cm |
| Glasnost | 36 dB |
| Glasnost razred | C |
| Širina | 59.7 cm |
| Energijski razred | D (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Miele & Cie. KG |
|---|---|
| Naslov | Carl-Miele-Straße 29, 33332 Gütersloh |
| Spletna stran | https://www.miele.si/ |
| Navodilo | https://www.miele.si/f/si/manuals-125.aspx |
Dodatne informacije
Splošni pogoji:
Največja dovoljena količina izdelkov Miele pri posameznem naročilu: Veliki gospodinjski aparati in mali gospodinjski aparati Miele; max. 2 enoti iz iste produktne kategorije izdelkov (primer: 2x pralni stroj + 2x sušilni stroj + 2x pomivalni stroj itd.). V primeru pribora, detergentov in rezervnih delov Miele; max. 6 enot posameznega izdelka iste vrste (primer: 6x pralno sredstvo UltraColor + 6x dišavni vložek + 6x tablete za čiščenje kavnega avtomata itd.).Ponudba artiklov velja za naročila v količinah, primernih za gospodinjstva oz. osebno rabo. Harvey Norman si pridružuje pravico, da v primeru prevelike količine naročenih izdelkov, stornira naročilo. Harvey Norman bo o tem kupca obvestil v roku enega delovnega dne po oddanem naročilu in mu povrnil morebitne stroške, ki so že nastali iz tega naslova.

