SKU
1250457
Multipraktik BOSCH MCM3501M
129,99 €
43.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Bosch MCM3501M Multitalent 3 ponuja več kot 50 funkcij, vključno s sekljanjem, rezanjem, stepanjem, gnetenjem testa, mletjem mesa, sočenjem sadja in mletjem kave. Njegov 800 W motor zagotavlja zanesljivo moč, kompakten dizajn pa prihrani prostor v kuhinji. Idealen za ustvarjanje raznolikih jedi.
Značilnosti izdelka
- 800 W motor zagotavlja zanesljivo moč za učinkovito sekljanje in mešanje različnih živil.
- Prostornina posode znaša 2,3 litra kar omogoča pripravo večjih količin hrane.
- Vsestranskost naprave zagotavljajo dodatki za gnetenje, sekljanje, rezanje in stepanje.
- Snemljive komponente omogočajo enostavno čiščenje in vzdrževanje naprave.
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Priloženi dodatki | 1 x Plastičen nastavek za testo, 1 x Pokrov, 1 x Plastična mešalna posoda, 500 g, 1 x Mešalni vrč, plastičen, 1 x Kombinirana plošča za strganje, 1 x Plošča za stepanje, 1 x Kombinirana plošča za rezanje, 1 x Tlačilo, 1 x Univerzalni nož, 1 x Univerzalni |
| Globina | 26 cm |
| Višina | 37,5 cm |
| Prostornina posode | 2,3 l |
| Teža | 4,4 kg |
| Širina | 22,0 cm |
| Barva | Bela |
| Število hitrosti | 1 |
| Moč | 800 W |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hausgeräte GmbH |
|---|---|
| Naslov | Carl-Wery-Straße 34, 81739 München |
| Spletna stran | https://www.bsh-group.com |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |
