SKU
Nočna omarica CALA
Nočna omarica CALA
184,00 €
61.33 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Stanje zaloge
Na zalogi (zadnji kosi)
Opis izdelka
Nočna omarica CALA je visoka in elegantna, kar jo naredi izredno uporabno v različnih spalničnih ambientih. Nočna omarica se ponaša s kar tremi izvlečnimi predali, dva sta standardne velikosti, tretji na vrhu omarice pa je plitkejši.
Značilnosti izdelka
- Elegantna nočna omarica za funkcionalno shranjevanje.
- Dimenzije nočne omarice: širina 47 cm, višina 52 cm, globina 42 cm.
- Nočna omarica ima tri predale.
Tehnične lastnosti
| Globina | 42 cm |
|---|---|
| Globina | 41 - 50 cm |
| Višina | 51 - 75 cm |
| Material | Iveral |
| Širina | 47 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |

