Omara za čevlje MACAO 2V
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- Praktična rešitev za shranjevanje čevljev z ogledali in prostornimi policami.
Omara za čevlje MACAO 2V je funkcionalen kos pohištva za vašo predsobo saj poskrbi za shranjevanje vaše obutve ter na obeh vratih ima pritrjeno priročno ogledalo. V omaro boste lahko pospravili veliko kosov obutve saj se znotraj nahaja kar 8 polic s svojo dimenzijo pa se bo z lahkoto umestila v marsikatero predsobo. S pomočjo omare za čevlje MACAO bo vaša predsoba urejena in stilska. Na voljo v štirih barvah: bela, sivi hrast, artisan hrast ter bela/bela visoki sijaj.
Tehnične lastnosti
| Globina | 38 cm |
|---|---|
| Višina | 199 cm |
| Material | Iveral in steklo |
| Polica za odlaganje | Da |
| Širina | 90 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
