SKU
Omara za čevlje NEO
Omara za čevlje NEO
179,00 €
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Že od
11.43 EUR
Izračun obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Stanje zaloge
Na zalogi (zadnji kosi)
Opis izdelka
Omara za čevlje NEO omogoča hitro dostopnost do čevljev in učinkovito izrabo prostora. Omogoča hitro in učinkovito shranjevanje čevljev, hkrati pa zagotavlja, da prostor ostane organiziran in brez neredov.
Značilnosti izdelka
- Omara za čevlje je izdelana iz iverala.
Omara za čevlje NEO
Omara za čevlje je idealna rešitev zato, da boste vedno imeli urejeno vašo predsobo ali hodnik.
Dimenzije:
- širina: 60 cm
- višina: 192 cm
- globina: 33 cm
Tehnične lastnosti
| Globina | 33 cm |
|---|---|
| Višina | 192 cm |
| Material | Iveral |
| Širina | 60 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
