SKU
1708863
ELECTROLUX EOH3H00BX vgradna pečica
249,00 €
83.00 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Preveri zalogo v poslovalnicah
Opis izdelka
Vgradna pečica EOH3H00BX omogoča enostavno uporabo in enakomerno pečenje z ventilatorjem na do dveh nivojih hkrati. LED prikazovalnik s funkcijo časovnika omogoča enostaven pregled nad preostankom peke.
Značilnosti izdelka
- Hitro in učinkovito, enakomerno pečenje
- Preprosto čiščenje z AquaClean
- Natančne nastavitve s pomočjo našega LED prikazovalnika programske ure
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Electrolux |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,89 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,78 kWh |
| Prostornina pečice | 65 L |
| Barva | Inox |
| Čiščenje pečice | Lahko čistilni emajl |
| Globina | 56 cm |
| Višina | 60 cm |
| Vodila | Žična vodila |
| Število priloženih pekačev | 2 |
| Vgrezni gumbi | Ne |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Electrolux Appliances AB |
|---|---|
| Naslov | Al. Powstańców Śląskich 26, 30-570 Krakov |
| Spletna stran | https://www.electrolux.com |
| Navodilo | https://www.electrolux.si/support/user-manuals/ |



