BOSCH HBG278BB3 vgradna pečica s pirolizo
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Serie 6 Vgradna pečica 60 x 60 cm Črna. Funkcija AutoPilot 30 vam pomaga pripraviti popolne jedi. Ko jed postavite v pečico, na meniju med tridesetimi možnostmi izberite ustrezen avtomatski program. Vnesite le še težo jedi in pritisnite "Start". AutoPilot nato prevzame stvari v svoje roke ter določi način priprave, temp. in čas kuhanja.
Značilnosti izdelka
- Funkcija Air Fry s pladnjem: za popolnoma ocvrto hrano, kot so zelenjava in čips.
- AutoPilot 30: vsaka jed je popolna zahvaljujoč 30 prednastavljenim samodejnim programom.
- 3D vroči zrak: enakomerna porazdelitev toplote za popolne rezultate na do treh nivojih.
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Bosch |
|---|---|
| Poraba energije na cikel (konvencionalna) | 0,94 kWh |
| Poraba energije na cikel (ventilatorska) | 0,69 kWh |
| Posebnosti | Funkcija Air Fry s pladnjem |
| Prostornina pečice | 71 L |
| Barva | Črna |
| Čiščenje pečice | Piroliza |
| Globina | 59.5 cm |
| Višina | 59.5 cm |
| Vodila | Žična vodila |
| Število priloženih pekačev | 3 |
| Vgrezni gumbi | Da |
| Vrsta pečice | Vgradna pečica |
| Širina | 54.8 cm |
| Energijski razred | A+ |
| Garancija | 2 leti |
| Zapiranje vrat | Počasno zapiranje |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | BSH Hišni aparati d.o.o. Nazarje |
|---|---|
| Naslov | Savinjska cesta 30, 3331 Nazarje |
| Spletna stran | https://www.bosch-home.si/ |
| Navodilo | https://www.bosch-home.si/servis/podpora/navodila-za-uporabo |


