SKU
1711785
Počivalnik MILFORD
599,00 €
od
10.08 €
/mesec
Razdeli na do 84 obrokov
Datum dostave:
4-6 tednov
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Izdelek je na voljo v vseh poslovalnicah po naročilu.
Opis izdelka
Počivalnik MILFORD ima vrhunsko izdelavo, ki zagotavlja dolgotrajno zadovoljstvo in lep videz. Prefinjene linije in kakovostna izdelava ga uvrščajo med brezčasne kose pohištva.
Značilnosti izdelka
- Pletena tkanina zagotavlja vrhunsko udobje in dolgotrajno zadovoljstvo.
Počivalnik MILFORD
Lastnosti:
| Dimenzije:
|
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Globina sedišča | 56 cm |
|---|---|
| Višina sedišča | 43 cm |
| Barva | Svetlo rjava |
| Globina | 93 cm |
| Višina | 97 cm |
| Material | Pletena tkanina |
| Širina | 83 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |








