MIELE WWE380 WCS Pwash pralni stroj
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Parni sistem SteamCare hitro osveži oblačila, zmanjša zmečkanost in odpravi neprijetne vonjave, kar pomeni do 50 % manj časa, namenjenega likanju. Satasti boben nežno varuje tkanine med pranjem, medtem ko ProfiEco motor zagotavlja tiho, varčno in dolgotrajno delovanje brez vzdrževanja. Količinska avtomatika in dodatna energijska učinkovitost poskrbita za optimalno porabo vode in energije – kar do 40 % manj od najvišjega razreda A.
Značilnosti izdelka
- Dodatna energijska učinkovitost - Za 40 % varčnejši od najvišjega razreda energijske učinkovitosti A
- Poseben postopek s paro zmanjša zmečkanost, odpravi neprijeten vonj in hitro osveži oblačila
- Miele tehnologija pranja PowerWash skrbi za popolno pranje in obenem učinkovito rabo energije in vode
Opis proizvajalca
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Miele |
|---|---|
| Trajanje programa (pranje) | 3:39 h |
| Poraba energije na 100 ciklov delovanja | 29 kWh |
| Posebnosti | Glajenje s paro, Satasti boben |
| Poraba vode na cikel delovanja | 48 L |
| Teža | 93 kg |
| Barva | Bela |
| Zmogljivost pranja | 8 kg |
| Razred učinkovitosti ožemanja | B |
| Globina | 64 cm |
| Prilagajanje parametrov pranja glede na količino perila | Da |
| Višina | 85 cm |
| Inverter motor | Da |
| Protipoplavna zaščita | Sistem Watercontrol |
| Način polnjenja | Spredaj |
| Glasnost ožemanja | 68 dB |
| Hitri program | Da |
| Hitrost ožemanja | 1400 obratov/minuto |
| Časovna zakasnitev | Da |
| Glasnost razred | A |
| Širina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Energijski razred | A (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Miele & Cie. KG |
|---|---|
| Naslov | Carl-Miele-Straße 29, 33332 Gütersloh |
| Spletna stran | https://www.miele.si/ |
| Navodilo | https://www.miele.si/f/si/manuals-125.aspx |
Dodatne informacije
Splošni pogoji:
Največja dovoljena količina izdelkov Miele pri posameznem naročilu: Veliki gospodinjski aparati in mali gospodinjski aparati Miele; max. 2 enoti iz iste produktne kategorije izdelkov (primer: 2x pralni stroj + 2x sušilni stroj + 2x pomivalni stroj itd.). V primeru pribora, detergentov in rezervnih delov Miele; max. 6 enot posameznega izdelka iste vrste (primer: 6x pralno sredstvo UltraColor + 6x dišavni vložek + 6x tablete za čiščenje kavnega avtomata itd.).Ponudba artiklov velja za naročila v količinah, primernih za gospodinjstva oz. osebno rabo. Harvey Norman si pridružuje pravico, da v primeru prevelike količine naročenih izdelkov, stornira naročilo. Harvey Norman bo o tem kupca obvestil v roku enega delovnega dne po oddanem naročilu in mu povrnil morebitne stroške, ki so že nastali iz tega naslova.

