Predalnik LUGANO 4P
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Predalnik LUGANO 4P je modernega videza, saj na štirih izvlečnih predalih nima običajnih ročajev, temveč so oblikovno dodelani oziroma izdolbeni, kar je vidno kot elegantna dekoracija. Predalnik ima vgrajeno mehko zapiranje predalov, katero poskrbi za izredno tiho in varno zapiranje.
Značilnosti izdelka
- Preprost dodatek za shranjevanje in popestritev prostora z elegantnim dizajnom.
- Dimenzije predalnika so: širina 90 cm, višina 99 cm, globina 49 cm.
- Predalnik je opremljen s štirimi predali z mehkim zapiranjem.
Tehnične lastnosti
| Globina | 49 cm |
|---|---|
| Globina | 41 - 50 cm |
| Višina | 99 cm |
| Material | Iveral |
| Širina | 90 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
