SKU
Predalnik LUGANO 5P
Predalnik LUGANO 5P
328,99 €
549,00 €
od
11.13 €
/mesec
Razdeli na do 36 obrokov
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Stanje zaloge
Na zalogi
Opis izdelka
Predalnik LUGANO 5P je modernega videza, saj na petih izvlečnih predalih nima običajnih ročajev, temveč so oblikovno dodelani oziroma izdolbeni, kar je vidno kot elegantna dekoracija. Predalnik ima vgrajeno mehko zapiranje predalov, katero poskrbi za izredno tiho in varno zapiranje.
Značilnosti izdelka
- Moderna rešitev za shranjevanje in dekoracijo prostora z enostavnim dostopom do vsebine.
- Dimenzije predalnika so: širina 90 cm, višina 122 cm, globina 49 cm.
- Predalnik je opremljen s petimi predali z mehkim zapiranjem.
Tehnične lastnosti
| Globina | 49 cm |
|---|---|
| Globina | 41 - 50 cm |
| Višina | 101 - 125 cm |
| Material | Iveral |
| Širina | 90 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |

