SAMSUNG RB38C7B6CB1/EF prostostoječi hladilnik
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Bespoke hladilnik z zamrzovalnikom spodaj, SmartThings AI Energy načinom in hlajenjem z vseh strani, 390 L, 203 cm. Samsungov prostostoječi hladilnik RB38C7B6CB1/EF združuje sodobno tehnologijo in izjemno zmogljivost. Z No Frost tehnologijo, ki preprečuje nabiranje ledu, in SmartThings AI Energy načinom za do 15% manjšo porabo energije. SpaceMax™ tehnologija omogoča več prostora brez povečanja zunanjih dimenzij, medtem ko Optimal Fresh+ in Humidity Fresh+ skrbita za dolgotrajno svežino živil.
Značilnosti izdelka
- Zmanjšajte porabo energije do 15 %* z AI Energy načinom
- SpaceMax™ tehnologija - Izjemno velik hladilnik s standardno globino 600 mm zagotavlja več prostora
- No Frost tehnologija izboljša kroženje zraka, ohranja stalno temperaturo in preprečuje nabiranje ledu
- Višina: 203 cm ; Širina: 59,5 cm ; Globina: 65,8 cm
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Samsung |
|---|---|
| Poraba energije | 169 kWh |
| Čas shranjevanja ob motnjah | 9 h |
| Prostornina zamrzovalnega dela | 114 L |
| Prostornina hladilnega dela | 276 L |
| Barva | Črna |
| Odtaljevanje zamrzovalnega dela | Avtomatsko |
| Odtaljevanje hladilnega dela | Avtomatsko |
| Zmogljivost zamrzovanja | 8 kg/24 h |
| Globina | 66 cm |
| Električno upravljanje | Da |
| Zamrzovalnik | Da |
| Višina | 203 cm |
| Hladilni sistem zamrzovalnika | NoFrost |
| Glasnost | 35 dB |
| Glasnost razred | B |
| Širina | 59.5 cm |
| Energijski razred | C (Novi) |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | Samsung |
|---|---|
| Naslov | PO Box 12987, 02-676 Dublin |
| Spletna stran | https://www.samsung.com/si |
| Navodilo | https://www.samsung.com/si/support/user-manuals-and-guide/ |



