WHIRLPOOL MBNA900B vgradna mikrovalovna pečica
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Vgradna mikrovalovna pečica, črna barva, Funkcija Jet Defrost za izjemno hitro in enakomerno odmrzovanje.
Značilnosti izdelka
- Izjemna hitrost segrevanja. Funkcija JetStart poveča temperaturo v pečici za največ 30 sekund
- Z edinstvenim sistemom JetDefrost 3D lahko učinkovito in enostavno odmrznete hrano
- Revolucionarni sistem 3D tehnologije zagotavlja enakomerno kroženje toplote
Jet Start
Izjemna hitrost segrevanja. Funkcija JetStart poveča temperaturo v pečici za največ 30 sekund, kar zagotavlja idealno temperaturo za pogrevanje živil z visoko vsebnostjo vode, kot so bistre juhe ali pijače.
JetDefrost
Hitro odmrzovanje. Z edinstvenim sistemom JetDefrost 3D lahko učinkovito in enostavno odmrznete hrano v mikrovalovni pečici.
Prostornina 22 litrov
Več prostora za kuhanje. Ta mikrovalovna pečica Whirlpool ponuja prostornino 22 litrov, kar vam omogoča, da vam nikoli ne zmanjka prostora za nove recepte.
3D tehnologija
Kuhano do popolnosti. Revolucionarni sistem 3D tehnologije zagotavlja enakomerno kroženje toplote s popolnoma tridimenzionalnim sistemom porazdelitve toplote, tako da lahko vedno uživate v enakomerno kuhanih obrokih z enim samim pritiskom na gumb.
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Znamka | Whirlpool |
|---|---|
| Globina | 32 cm |
| Posebnosti | Jet Start, JetDefrost |
| Višina | 38,2 cm |
| Širina | 59,5 cm |
| Barva | Črna |
| Moč | 750 W |
| Vrsta mikrovalovne pečice | Vgradna |
| Prostornina mikrovalovne pečice | 22 l |
| Garancija | 2 leti |
O proizvajalcu
| Ime proizvajalca | WHIRLPOOL |
|---|---|
| Naslov | VIA CARLO PISACANE, 1, 20016 PERO |
| Spletna stran | https://www.whirlpool.si/ |
| Navodilo | https://www.whirlpool.si/Podpora/navodila-za-uporabo |
