Vitrina HAVANA 66
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Značilnosti izdelka
- S svojo velikostjo 66 × 42 × 198 cm ta vitrina združuje praktičnost in eleganco ter se harmonično vključi v različne bivalne ambiente.
Vitrina HAVANA 66
Prisegate na trajno izdelavo in moderno oblikovanje? Odkrijte prednosti sestavljivega programa za dnevne sobe Havana! Kakovosten MDF material v barvi temnega hrasta in črne je obljuba brezskrbne uporabe dolgo vrsto let. Kolekcijo Havana sestavljajo različne velikosti vitrin, komod, TV omaric in miz, ki jih lahko v poljubno sestavite v izbrano kombinacijo za opremo vaše dnevne sobe in jedilnice. Odločite se za kakovostno pohištvo Havana, ki je prava izbira za vsak dom!
Lastnosti:
- širina: 66 cm
- višina: 198 cm
- globina: 42 cm
- material MDF
- kombinacija temnega hrasta in črne barve
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Barva | Rjava |
|---|---|
| Globina | 42 cm |
| Višina | 198 cm |
| Material | MDF |
| Širina | 66 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |


