SKU
Vrtni stol SULTAN
Vrtni stol SULTAN
Od
119,00 €
162,00 €
39.67 €
x 3 obroki
0% obresti, 0 stroškov
Za informacije o zalogi in dostavi najprej izberite opcije izdelka
Opis izdelka
Vrtni stol SULTAN ima kompakten dizajn, ki omogoča enostavno premikanje in shranjevanje. Njegova zasnova omogoča brezskrbno uporabo v vsakem zunanjem okolju.
Značilnosti izdelka
- Odlična kombinacija z raztegljivo mizo SULTAN za nepozabne trenutke na terasi.
- Lahki in trpežni aluminij v kombinaciji z močno tekstilen tkanino.
Vrtni stol SULTAN
Izkusite udobje na vaši terasi z nakladljivimi vrtnimi stoli SULTAN, ki so izdelani iz lahkega in trpežnega aluminija v kombinaciji z močno tekstilen tkanino. Na voljo so v dveh barvnih kombinacijah prav tako pa jih lahko odlično kombinirate z Raztegljivo vrtno mizo SULTAN in si pričarate nepozabne večere s prijatelji ali družino.
Tehnične lastnosti
| Globina | 63 cm |
|---|---|
| Višina | 88 cm |
| Material | Tekstil |
| Širina | 56 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |
