Nizka vitrina AVELLA
Datum dostave:
Prevzem v poslovalnici možen:
Navedeni rok predstavlja zgolj okvirni rok dostave.
Predviden rok dostave in prevzema je informativen in se lahko spremeni glede na razpoložljivost zaloge in terminov dostave po posameznih poslovalnicah. Več o dostavi blaga.
Opis izdelka
Nizka vitrina AVELLA je prava izbira za združitev estetike in funkcionalnosti v vsakem prostou, ki potrebuje prostor za shranjevanje. Ta vitrina bo izboljšala organizacijo vašega prostora ter dodala pridih elegance in modernosti.
Značilnosti izdelka
- Eleganten dodatek za organizacijo in moderno estetiko vašega prostora.
- Vitrina 90 × 40 × 116 cm združuje eleganco in praktičnost za vsak dom.
Kolekcija AVELLA
Kakovostno izdelan moderen dnevnosobni program AVELLA z oblikovno dovršenimi steklenimi detajli je odlična izbira za vse, ki želite svoj dom popestriti s sijočimi površinami, zračnostjo in minimalističnimi linijami. Pohištveni elementi programa AVELLA je na voljo v kombinaciji artisan hrasta ter sive s sivimi steklenimi frontami, ki narekujejo visoki sijaj, zato jih boste z lahkoto kombinirali z že obstoječim pohištvom pri vas doma. Pohištveni program AVELLA odlikujejo majhni minimalistični ročaji za preprosto odpiranje. Odločite se za elegantno pohištvo z pridihom minimalizma in dovolite, da vaša dnevna soba ali jedilnica zaživi v moderni podobi!
Elementi iz kolekcije AVELLA
Opis proizvajalca
Tehnične lastnosti
| Barva | Artisan hrast/siva |
|---|---|
| Globina | 40 cm |
| Višina | 116 cm |
| Material | Iveral in steklo |
| Polica za odlaganje | Da |
| Širina | 90 cm |
O proizvajalcu
| Ime odgovorne osebe | Harvey Norman Trading d.o.o. |
|---|---|
| Naslov | Letališka cesta 3D, 1000 Ljubljana |
| E-pošta | info@harveynorman.si |
| Spletna stran | https://www.harveynorman.si/ |




